Darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Jak dobrać udany prezent?

Jak dobrać udany prezent?

ROZMIAR

Rozmiar jest najważniejszym elementem przy wyborze bielizny na prezent. Jeśli go znamy, pierwszy krok za nami. Jeśli nie, należy dowiedzieć się jaki rozmiar bielizny nosi obdarowywana przez nas osoba. Można sprawdzić rozmiar na jej ubraniach lub po prostu zapytać. 
Ważne ! Rozmiar często różni się w zależności od marki. Czasem rozmiary są zaniżone lub zawyżone (np. rozmiar L odpowiada M itp.), dlatego warto sprawdzić wymiary ciała lub produktu, jeśli są podane na aukcji.

Rozmiary podawane są na dwa sposoby: literkami S,M,L,XL bądź liczbami 36,38,40,42 itd.

KOLOR

Kolor również gra dość istotną rolę przy wyborze prezentu. W zasadzie od koloru najbardziej zależy, czy na pierwszy rzut oka spodoba się prezent. Wybierając kolor bielizny, najlepiej kierować się tym, co dana osoba nosi- czy jej ubrania są bardziej stonowane, czy w odznaczających się kolorach. Osoba nosząca stonowane, pastelowe kolory, nie będzie dobrze czuła się np. w czerwieni, a zdecydowanie wybrałaby beż lub klasyczne podstawowe kolory. To samo tyczy się osób lubiących przebojową kolorystykę- dla nich beże mogą wydawać się po prostu nudne. Osoby lubiące kolor czarny, zapewne ucieszą się z czarnej piżamy.

RODZAJ BIELIZNY

Bielizna to ogólne pojęcie i kryje się pod nim wiele typów bielizny. 
Dla kobiet na prezent można wybierać pomiędzy piżamami, szlafrokami, koszulkami nocnymi. Oczywiście wszystko zależy od tego co dana kobieta preferuje. Podstawowe pytanie, piżama czy koszula nocna?

Istnieje grupa kobiet, dla których piżamy są po prostu niewygodne. Preferują one koszulki nocne, których ogromny wybór również znajdziecie w naszym sklepie

CHARAKTER I WYGLĄD

Prezent który wybierzemy powinien przede wszystkim pasować do osobowości oraz do wyglądu danej osoby. Dla osób przebojowych warto celować w żywe kolory oraz nieklasyczną bieliznę a bardziej wymyślną. Dla osób spokojnych najlepiej wybierać prostą, klasyczną bieliznę, w której będą czuć się dobrze i nie będą musiały się krępować. Warto też dobierać bieliznę do karnacji oraz koloru włosów. Nie zapominajmy o sylwetce. Bielizna powinna być dobrana tak, aby podkreślała walory ciała. 

Bielizna na prezent może okazać się świetnym wyborem, jeśli będziemy pamiętać o kilku ważnych zasadach i upewnimy się, że rozmiar i kolor jest odpowiedni i czy obdarowywana przez nas osoba  potrzebuje danego produktu. Warto zapoznać się ze wszystkimi zakładkami w naszym sklepie, można dzięki temu wpaść na wiele różnych pomysłów na podarunek, również na przyszłość.

Jak dobrać udany prezent?

Karolina

on paź 8, 2022

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: